Každý umíme něco jinýho

TECHNIK/SPECIALISTA - monitoring průtoků

AGMJ00335-5

Pro mezinárodní firmu, která obstarává systém páteřních rozvodů utilit,

a poskytuje správní a technický servis velkým potrubním systémům, hledáme specialistu/tku do seniorní pozice:

TECHNIK/SPECIALISTA MaR - monitoring průtoků

Náplň práce

Vaším úkolem bude správní a technická péče o potrubní uzly a měřící systémy na nich.

Smyslem pozice je:

  • monitoring průtoku media (objem, kvalita)
  • dohled na technikou funkčnost potrubních uzlů a měřících zařízení
  • zajištění měření v pravidelném režimu
  • vyhodnocení a reporty objemu průtoku
  • analýza dat z měření
  • řešení odchylek

Požadavky

  • VŠCHT - chemie v průmyslu nebo technologie měření
  • zkušenost z MaR výhodou
  • práce s naměřenými výsledky - reporty, analýzy
  • praxe z projektového řízení výhodou
  • uživatelská schopnost práce ve Wordu a Excelu
  • komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • zajímavou technicko analytickou práci
  • silný zaměstnavatel
  • týden dovolené navíc
  • další systém benefitů

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova