Každý umíme něco jinýho

ÚČETNÍ - samostatná agenda, interní tým

AGEV00428-2

Pro samostatnou pozici, zajištění komplexní účetní agendy, spolupráci v menším týmu samostatných účetních, vzhledem k posílení a rozvoji společnosti, obsazujeme pozici:

Náplň práce

Budete mít přiděleno několik divizí, úseků firmy, pro které zpracováváte účetní agendu. Současně bude spolupráce, vzájemné zastoupení dalších kolegů např. v době dovolených apod. Protože jde o práci v účetních operacích pro technickou společnost, kde některé útvary realizují projektovou výstavbu. Uvítáme zkušenost či zájem o oblast účtování v projektech, po střediscích apod. Otevřeni jsme i kolegům s několika lety praxe. Podpora od kolegů v již zaběhnutých agendách.

Hlavní oblasti budou:

  • oblast fakturace - vydané, přijaté
  • účtování interních dokladů
  • komunikace, účtování k bankám
  • spolupráce k vedoucím útvarům - jejichž provozy účtujete

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání - účto, ekonomické obory apod.
  • praxe v oblasti účetnictví - již nutná, převzetí samostatných prací
  • zájem o další rozvoj - české účetní standardy
  • znalost účetních systémů - Helios - je optimální či jiné
  • PC znalost - uživatelsky
  • spolehlivost, zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme zázemí větší střední firmy cca 200 - 250 zaměstnanců. Zavedený a osvědčený systém, který lze případně osvěžit dalšími podněty. Pozice je odpovědná hlavní účetní a současně komunikuje dále firmou. Uvítáme osobnost s určitou zralostí či mladšího kolegyni, kolegu. Kvalitní systém benefitů. Stabilní firma.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova