VEDOUCÍ AUTOPŮJČOVNY - turistický a obchodní servis - Bratislava

AGDC00425-2

Pro zahraniční společnost,

která provozuje síť autopůjčoven určenou pro turisty nebo obchodníky a zřizuje novou pobočku v Bratislavě, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

V uvedené pozici převezmete nastavený systém v pronájmu vozů (cca 100 vozů luxusnějších značek) na nové pobočce Bratislava. Součástí práce je vedení týmu kolegů v zákaznickém servisu a výdeji vozů. Zaškolení, seznámení se se systémem rezervací, objednávek a také s technickým zabezpečením chodu provozu. Budete podřízený manažerovi provozu provozu pro střední Evropu.

Hlavními úkoly budou:

  • Zajištění hladkého chodu půjčovny vozů
  • Dohled na standardy v péči o zákazníka
  • Správné vedení a zajištění objednávek
  • Organizační řízení vydávání, najíždění vozidel, oprav v autoservisu, technických kontrol vozidel, pojištění apod.
  • Plánování směn týmu
  • Administrativa , přehledy o "obchodních výsledcích" pro manažera provozu

Požadavky

  • SŠ vzdělání - technický směr výhodou
  • praxe z oblasti služeb
  • zkušenost z pronájmu, prodeje či půjčování vozů nebo dispečinku apod. je vítána
  • zkušenost s organizací práce a vedením menšího týmu
  • schopnost práce na PC - objednávky, uživatelská znalost
  • znalost angličtiny - komunikativně i pro část písemné komunikace
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Nabízíme pozici pro spolehlivou firmu, provoz v SR je součástí zavedeného systému autopronájmu evropské firmy.

  • zajímavá práce
  • možnost využít technické i organizační zkušenosti
  • dobré podmínky

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova