VEDOUCÍ KANCELÁŘE - konzultační společnost pro firmy, advokacie

AGJ00243-2

Pro našeho dlouhodobého klienta v oblasti odborných konzultacích pro firmy, oblast ekonomiky, daňové, právní řešíme pozici:

Náplň práce

Hlavním úkolem bude komunikace průběžně, napříč firmou s cca 30 zaměstnanci. U Vás se budou scházet výsledky kolegů specialistů a současně budete rozdělovat práci - zejména souvisle spolupracujícím brigádníkům - studentům (oblast ekonomie, právní, daňové a pohledávkové oblasti).

Sledujete časový průběh akcí k nastaveným termínům, evidujete již splněné úkoly. Následně dáváte pokyn pro vystavení fakturace za zrealizované, dodané odborné práce, konzultace apod.

Dalšími úkoly budou:

  • příprava vybraných písemností, pro právníky kanceláře, případně partnery - vlastníky firmy
  • komunikace externě mimo firmu, s institucemi, kanceláří státních zástupců, soudy, kancelářemi klientů
  • podklady pro právní specialisty, podklady o smlouvách, případech
  • kontrola formy, správnosti, kompletace materiálů k případům, evidence, archivace

Odbornými a osobními předpoklady jsou:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti administrativy, chodu kanceláře v oblasti obchodní, právní, státní správa - k právnímu servisu apod.
  • zájem o spolehlivou a dlouhodobou spolupráci
  • zkušenost z prostředí advokátní kanceláře, ekonomických, daňových kanceláří, notářství apod. - výhodou
  • kvalitní znalost, dovednosti pro PC práci
  • velmi dobrá znalost češtiny, korekce případné opravy textů (v týmu kolegové, kteří nemusejí mít češtinu jako mateřský jazyk) - podpora kolegům
  • pečlivost, příjemné vystupování
  • znalost AJ či NJ - výhodou

Nabízíme:

Nabízíme zázemí středně velké společnosti, dlouhodobá pozice firmy v oboru. Velmi pěkné kanceláře v centru, přímo na metru. Možnost pružné pracovní doby - postupně dohodou. Podpora dalšího vzdělávání - jazyky či odborné školení. Další benefity se zvyšují s dobu spolupráce.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova