Každý umíme něco jinýho

VEDOUCÍ PRODEJE B2C - nový show room - interiérové dveře

AGDC00501-2

Pro společnost se zahraniční matkou, která v Praze buduje velký show room pro prezentaci interiérových dveří, kování a dalšího příslušenství, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku do pozice:

Náplň práce

Budete mít příležitost být na startu prodeje v nově zřizovaném show roomu s interiérovými dveřmi. Budete se podílet na rozvoji prodeje a uvedení nové značky na trh. Bude Vás čekat možnost plně uplatnit své obchodní schopnosti při nastavování obchodních plánů a rozvoji prodeje koncovým zákazníkům.

Z úkolů:

  • nastavení prodejních procesů
  • komunikace značky a produktů
  • jednání se zákazníky a hledání obchodních možností, vedení CRM
  • organizace technických služeb - zaměření, instalace
  • postupné budování většího týmu
  • zodpovědnost za obchodní výsledky

Požadavky

  • SŠ ekonomická nebo jiná
  • obchodní praxe
  • vztah k interiérovému vybavení výhodou
  • praxe ve vedení obchodní jednotky nebo obchodního týmu výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC

Pracovní podmínky

  • možnost být na startu nového obchodního konceptu
  • příležitost uplatnit zkušenosti a dále se rozvíjet
  • pracovní vývoj organizační i mzdový

Datum publikování

10.09.2021

Datum ukončení publikování

09.11.2021

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova