+420 284 821 008
Chci dělat něco jinýho
Najděte nám talenty
Přišel jsem o řidičák
Najděte nám techniky
Každý umíme něco jinýho

VEDOUCÍ TECHNIK/SITE MANAŽER - potrubí, čerpadla pro průmysl

AGK00051-7

Pro technicky zaměřenou společnost,

která je dodavatelem potrubních a čerpadlářských technologií do průmyslových projektů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete mít za úkol koordinovat a řídit montážní práce při instalacích zařízení do technologických průmyslových celků (energetika, vodárenství, teplárenství, potravinářství apod.).

Konkrétně:

  • koordinace a kontrola montážních prací
  • přebírání montážních prací od dodavatelů, kontrola vlastních montážníků
  • zodpovědnost za splnění časového plánu stavby
  • dohled na BOZP
  • péče o plynulý tok materiálu pro montáž
  • kontrola dodavatelských faktur
  • vedení deníku a příprava kontrolních dnů
  • participace na uvedení zařízení do provozu

Požadavky

  • SŠ/VŠ strojní
  • zkušenost s technologickými montážemi
  • praxe z realizace projektů a vedení podřízených
  • zkušenost s potrubními systémy, čerpadlářskou technikou výhodou
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel

Pracovní podmínky

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost při realizaci technologických projektů. Práce v aktivní inženýrské společnosti. Korektní zaměstnavatel, dobré podmínky k práci. Auto i k osobnímu využití.

Datum publikování

02.09.2021

Datum ukončení publikování

01.11.2021

Kontaktní osoba

Barbora Kotvová