Každý umíme něco jinýho

SITE MANAGER / ŠEF MONTÉR - rozvody tekutin, plynu, páry

AGDC00563-2

Technická společnost, která nabízí inženýrsko dodavatelské řešení pro potravinářský, nápojový, chemický nebo energetický průmysl, zaměřuje se na projekty a dodávky technologických celků nebo jejich částí v rámci investiční výstavby nebo modernizace, obsazuje pracovní pozici:

Náplň práce

Budete řídit podle projektové dokumentace realizaci projektu a budete plánovat a organizovat postup prací v souladu s časovým harmonogramem, kontrolovat kvalitu odvedené práce apod.

  • organizace postupu prací vlastních montážníků a subdodavatelů
  • koordinace profesantů
  • vedení deníku instalačních prací
  • zásobování stavby
  • agenda docházky, apod.

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru - strojař, TZB, případně jiné zaměření
  • zkušenost ze stavby nebo řízení realizace projektu
  • zkušenost se svařováním, potrubními rozvody apod. vítány
  • praxe v koordinaci prací a lidí na projektu
  • čtení technické dokumentace
  • schopnost vést potřebnou administrativu

Pracovní podmínky

  • práce ve středně velké firmě
  • zajímavé projekty v Čechách, hlavně v Praze a okolí
  • týden dovolené navíc
  • nadstandardní mzda
  • auto k dispozici

Datum publikování

03.09.2024

Datum ukončení publikování

02.11.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova