Každý umíme něco jinýho

TECHNICAL RELEASE MANAGER - games publishing

AGDC00564-2

Game publisher - společnost se zahraničním podílem, která se pohybuje v herním průmyslu a uvádí na trh videohry z vlastní nebo indie produkce hledá do svého týmu zapáleného gamera, který bude zodpovědný za bezproblémové vydání her na PC, konzolích i mobilních zařízeních. Obsazujeme pozici:

Náplň práce

Úkolem bude postarat se o technickou správu a bezproblémový průběh zveřejňovaných her. Budete plánovat proces vydání hry s důrazem na kvalitu, kontrolovat testování. Budete dolaďovat definitivní verzi s vývojáři, designery, marketéry apod. Aplikovat technické požadavky distribučních platforem pro zveřejnění. Zajišťovat proces certifikace her pro konzole, Playstation, Xbox, Switch.

Na pozici můžete dobře využít:

  • hodiny strávené hraním a díky tomu velmi široký přehled v gamingu
  • zkušenosti s různými distribučními systémy - Steam, GOG, PSN,...
  • technické znalosti spojené s testováním, detekcí bugů
  • základy serverových technologií a znalost nástrojů pro správu verzí her

Pokud si troufnete spojit technické aspekty vydání hry s organizací i komunikací s interními týmy a distribučními platformami, pošlete nám své CV. Není potřeba znát všechno, ale nestačí jen být vášnivý hráč.

Budeme se těšit na Vaše CV v angličtině i v češtině a popis Vašich herních zkušeností - hráčských, technických, komunikačních,...

Požadavky

  • velký přehled v PC hrách a videohrách
  • zkušenost s testováním her
  • technický přehled o verzování SW
  • přehled o distribučních platformách
  • organizační předpoklady, případně zkušenost s projektovým řízením
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • možnost věnovat se gamingu na profesionální úrovni
  • týmová spolupráce herních nadšenců
  • týden dovolené navíc
  • další benefity

Datum publikování

26.09.2024

Datum ukončení publikování

25.11.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova