Každý umíme něco jinýho

TECHNICKÝ MANAGER PROJEKTU - rozvody tekutin, plynu, páry

AGDC00562-2

Inženýrsko dodavatelská společnost, která se zaměřuje na technologické dodávky instalací do průmyslových výrob v potravinářství, chemickém průmyslu a energetice, obsazuje pracovní pozici:

Náplň práce

Budete mít na starosti zakázky od prvotního zájmu klienta až po jejich dokončení. Práce bude spojená s přípravou projektu pro realizaci, průběžnou kontrolou postupu prací včetně ekonomiky a dokončením v podobě zpracování předávací dokumentace.

Konkrétní náplň:

  • reakce na poptávky
  • zpracování časového harmonogramu zakázky
  • nasmlouvání subdodavatelů a profesantů
  • organizace kontrolních dnů a monitoring průběhu zakázky
  • sledování plnění rozpočtu, jedná o vícepracích
  • zpracování dokumentů pro předání díla
  • komunikuje s klienty, dodavateli apod.

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenost z řízení procesů technických projektů výhodou
  • orientace v průmyslových rozvodech nebo TZB výhodou
  • uživatelská znalost práce v MS Office - Word, Excel
  • znalost angličtin výhodou

Pracovní podmínky

  • technicko organizační práce
  • zajímavé průmyslové projekty
  • týden dovolené navíc
  • dobrá mzda
  • auto k dispozici

Datum publikování

03.09.2024

Datum ukončení publikování

02.11.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova