+420 284 821 008
Chci dělat něco jinýho
Najděte nám talenty
Přišel jsem o řidičák
Najděte nám techniky
Každý umíme něco jinýho

TECHNIK - příprava a plánování výroby / betony

AGDC00565-3

O společnosti

Společnost se zahraničním vlastníkem, která se pohybuje ve stavebnictví, zabývá se výrobou betonových směsí a prefabrikovaných výrobků, obsazuje pracovní pozici:

Náplň práce

Budete součástí technického týmu, který se zabývá výrobou betonů, betonových dílců a budete v úzké spolupráci s výrobou, plánováním a koordinací dodávek pro výrobu:

Konkrétně:

  • na základě technické dokumentace budete připravovat komponenty pro výrobu konkrétních výrobků
  • budete plánovat výrobu a zadávat data do systému
  • objednávat materiál
  • koordinovat plynulost výroby s dodávkami materiálu a zákaznickými požadavky

Požadavky

  • SŠ stavební nebo strojní
  • orientace v projektové dokumentaci
  • zkušenost s betony nebo prefabrikací výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC

Pracovní podmínky

  • technicko organizační práce
  • stabilní zaměstnavatel
  • dobrá mzda
  • týden dovolené navíc

Datum publikování

07.10.2024

Datum ukončení publikování

13.12.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova